Hyundai i30 opgefrist

Hyundai i30 opgefrist

30 juli 2010 door Bart Oostvogels

Categorie: Archief

Het Koreaanse automerk Hyundai heeft de i30 opgefrist. Het model vertoont stijlkenmerken van de iX35. Vanaf het najaar is de i30 bij de Nederlandse dealers te vinden. 

De voorzijde is voorzien van een grotere luchtinlaat en een door chroom omringde merklogo. In totaal groeide de neus met een lengte van drie centimeter. De achterzijde kenmerkt zich door een gewijzigde bumper. Andere wijzigingen zijn te vinden bij de buitenspiegels waarin voortaan clignoteurs zijn geïntegreerd. 

Het motorenpallet blijft ongewijzigd. Wel wordt de vernieuwde i30 voortaan standaard uitgerrst met een start-/stopsysteem. Ook moet de standaarduitrusting rijker zijn uitgevoerd en is de garantie van drie naar vijf jaar verlengd.

hyundai, i30, iX35

Geef jouw mening!