Hoe wordt je eigen Saab gebouwd?

Hoe wordt je eigen Saab gebouwd?

17 oktober 2010 door evertvan

Categorie: Autonieuws

Vanaf volgend jaar kan iedereen die een Saab gekocht heeft dat zelf zien. Het Nederlandse merk gaat namelijk camera’s ophangen in de fabriek in Trollhättan zodat een koper kan zien hoe zijn eigen auto gebouwd wordt.

Global Product Manager Cristhoper McKinnon wil dat het merk meer gaat leven onder kopers en heeft daarom besloten om naast de productielijn camera’s te gaan plaatsen. In eerste instantie kan de koper een SMS en een foto op zijn telefoon ontvangen met enkele belangrijke momenten uit het productieproces. Later kan dit verder uitgebreid worden met live beelden uit de fabriek.

Daarnaast kunnen kopers vanaf 2011 hun Saab in Zweden op komen halen. Verschillende merken als BMW en Volvo hebben dit eerder ingevoerd en hieruit bleek dat er veel interesse is om een auto rechtstreeks bij de fabriek op te komen halen.

Op deze manier denkt Saab eerder auto’s op bestelling te bouwen dan eerst auto’s te produceren en daarna een koper te vinden zoals dat onder de vlag van General Motors ging.

Cristhoper McKinnon, Saab, Trollhättan

Geef jouw mening!