Maserati GranCabrio Sport: verheerlijking

Maserati GranCabrio Sport: verheerlijking

21 februari 2011 door Bart Oostvogels

Categorie: Autonieuws, Premium

Heerlijk nieuws van Maserati. In Genève staat deze schitterende GranCabrio Sport. Hij komt deze zomer. De ideale tijd om van het open rijden te genieten.

“De nieuwe kleur Rosso Trionfale staat ‘m prachtig”

De GranCabrio Sport is zoals de naam al doet vermoeden sportiever dan de reguliere GranCabrio. Allereerst komt dat door het toegenomen vermogen. De 4,7 liter V8 levert nu 450 pk (+10 pk) en 510 Nm (+20 Nm). Het Friction Reduction Program zorgt voor een gereduceerd brandstofverbruik van 6 procent en laat de motor razendsnel reageren op de handelingen van de bestuurder. Wat weer resulteert in meer rijbeleving. De topsnelheid ligt bij 285 km/h in combinatie met de zestraps automaat. 

Rosso Trionfale
Herkenningspunten van de GranCabrio Sport zijn onder meer de zwarte grille, koplampen met zwarte achtergrond en witte buitenrand en diverse rode logo’s. Nieuwe sideskirts worden verder voorzien van de carrosseriekleur. Nu we het toch over kleuren hebben: Maserati voegt een nieuwe toe aan het kleurenassortiment. De kleur heet Rosso Trionfale en staat de GranCabrio Sport prachtig, getuige de hier getoonde foto’s.

Cabriolets, feat, grancabrio, GranCabrio Sport, Maserati, Sportwagens / GT's

Geef jouw mening!